CONTACTS


Alpod d.o.o.
Podskrajnik 112
1380 Cerknica
Slovenija

t. +386 1 7071 400
f. +386 1 7071 420
info@alpod.si

 Director

Matjaž Štefan
Director
Samo Štefan
Comercial director


 Finance department

Jolanda Mramor
t. +386 1 7071 402
jolanda@alpod.si

Heda Žnidaršič
t. +386 1 7071 402
heda@alpod.si
Vesna Penca
t. +386 1 7071 402
vesna@alpod.si


 Wholesales Slovenia

Jelena Nabergoj
t. +386 1 7071 405
jelena@alpod.si

Radko Benčič
t. +386 1 7071 401
radko@alpod.si
Marjan Ivančič
t.
+386 1 7071 405
marjan@alpod.si


 Export sales manager

Uroš Jamnik
t. +386 1 7071 413
uros@alpod.si
 


 Export sales

Igor Gorup
t. +386 1 7071 418
igor@alpod.si

Maja Sterle
t. +386 1 7071 413
maja.sterle@alpod.si
Simon Cvetko
t. +386 1 7071 417
simon@alpod.si

Miha Miler
t. +386 1 7071 401
miha.miler@alpod.si


 Project business manager

Frane Kovačič
t. +386 1 7071 401
frane.kovacic@alpod.si
 


 Projects

Matej Obranovič
t. +386 1 7071 408
matej@alpod.si

Miran Špeh
t. +386 1 7071 408
miran@alpod.si
Tomaž Hiti
t. +386 1 7071 409
tomaz@alpod.si

Jasna Gutnik

t. +386 1 7071 408
jasna@alpod.si


 Purchasing

Matjaž Žnidaršič
t. +386 1 7071 403
matjazz@alpod.si

Mateja Peček
t. +386 1 7071 419
mateja@alpod.si

Matej Oblak
t. +386 1 7071 433
matej.oblak@alpod.si

Ornela Salinšek
t. +386 1 7071 432
ornela.salinsek@alpod.si
Nena Poje
t. +386 1 7071 416
nena@alpod.si

Gašper Lončar
t. +386 40 817 580
gasper@alpod.si


Aldo Kuret
t. +386 1 7071 434
aldo.kuret@alpod.si


 It department

Martin Terlep
t. +386 1 7071 404
martin@alpod.si


 Marketing

Robert Kužnik
t. +386 1 7071 414
marketing@alpod.si
Jurij Kraševec
t. +386 1 7071 414
jurij@alpod.si


 Showroom Alpod Podskrajnik

Opening time exibition-selling salon in Podskrajnik:
Monday - Friday:
Saturday:
8 am - 6 pm
8 am - 12 am
Sunday and public hollidays closed

Lidija Košorog
Saleswoman
t. +386 1 7071 407
lidija.kosorog@alpod.si
Breda Branisel
Saleswoman
t. +386 1 7071 407
maloprodaja@alpod.si


 Showroom Alpod Ljubljana-Rudnik

Opening time exibition-selling salon in Ljubljana:
Monday - Friday::
Saturday:
8 am - 8 pm
9 am - 1 pm
Sunday and public hollidays closed

Aleš Eržen
Showroom manager
t. +386 1 6003 460
ales@alpod.si
 


Jerneja Cizej
Saleswoman
t. +386 1 6003 463
jerneja@alpod.si
Saša Dinić
Salesman
t. +386 1 6003 460
sasa@alpod.si

Maja Špoljarič
Saleswoman
t. +386 1 6003 462
maja@alpod.si
Sonja Černič
Saleswoman
t. +386 1 6003 462
sonja@alpod.si

   

 Showroom Alpod Murska Sobota

Opening time exibition-selling salon in Ljubljana:
Monday - Friday:
Saturday:
8 am - 6 pm
8 am - 1 pm
Sunday and public hollidays closed.

Robert Gaber
Showroom manager
t. +386 8 20 54 105
robert.gaber@alpod.si
Rade Bačič
Salesman
t. +386 8 20 54 105
rade.bacic@alpod.si


             




In case of any questions, please contact us.
 
  SHOWROOM CERKNICA
  Podskrajnik 112, SI-1380 Cerknica
  t. +386 1 7071 400  |  info@alpod.si

  SHOWROOM LJUBLJANA
  Ukmarjeva street 2, ex. Jurčkova street 233
  SI-1108 Ljubljana | t. +386 1 6003 460

  SHOWROOM MURSKA SOBOTA
  Noršinska street 6 (PC Mešič)
  SI-9000 M. Sobota | t. +386 8 20 54 105  
Visit our new website www.Floor-experts.com
Na spletni strani uporabljamo piškotke (cookies). Nekateri piškotki zagotovijo, da stran deluje normalno, drugi poskrbijo za vašo lažjo uporabo spletne strani, štetje števila obiskovalcev in delovanje vtičnikov, ki omogočajo deljenje vsebin.
Če boste nadaljevali, bomo sklepali, da ste z veseljem sprejeli vse piškotke.
Zavrni piškotke